Cookie Control

The site uses cookies to store information on your computer. By using our site you accept the terms or our Privacy Policy.

BNP Paribas Cardif

Ubezpieczamy 90 milionów osób na całym świecie.

Firma BNP Paribas Cardif, wchodząca w skład międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas, powstała we Francji w 1973 roku. Obecnie działa w 36 krajach świata: w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej.

 

Globalny zasięg BNP Paribas Cardif przyczynia się do sukcesu naszego modelu biznesowego. Nasza międzynarodowa obecność pozwala nam śledzić pojawiające się lokalne trendy, kreować nowe rozwiązania przystosowane do rynku oraz rozwijać najlepsze produkty i praktyki we współpracy z partnerami z rozmaitych sektorów – bankami, agencjami kredytowymi, producentami samochodów, operatorami komunikacyjnymi, dostawcami energetycznymi, brokerami i dużymi sieciami detalicznymi. BNP Paribas Cardif posiada dużą wiedzę o Klientach i ich ścieżce decyzyjnej, podobnie jak o trendach rynkowych i sieciach dystrybucyjnych, co umożliwia nam oferowanie innowacyjnych, dopasowanych produktów.

 

Takie podejście uczyniło nas globalnym specjalistą w ubezpieczaniu ludzi i tego, co dla nich ważne.

 

BNP Paribas Cardif uzyskał przypis składki brutto w wysokości 28 mld € w 2015 roku.

 

Więcej informacji o działalności BNP Paribas Cardif można znaleźć na stronie: www.bnpparibascardif.com