Przejdź do komentarzy

Jesteśmy na Kongresie Consumer Finance

Spotkajmy się 1 grudnia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Jesteśmy na Kongresie Consumer Finance

21.11.2022

Podczas tegorocznej edycji Kongresu Consumer Finance będziemy zachęcali przedsiębiorców do śmiałego spojrzenia w przyszłość. Porozmawiamy o trendach, które zmieniają rzeczywistość naszych firm. BNP Paribas Cardif jest partnerem strategicznym Kongresu.

Kongres Consumer Finance (KCF) jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęconym perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance. Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance.

Już 1 grudnia br. podczas 5. edycji KCF będziemy rozmawiali m.in. wpływie inflacji oraz rosnących stóp procentowych na rynek consumer finance, zmianach legislacyjnych regulujących funkcjonowanie kredytu konsumenckiego, a także o nowych technologiach w służbie rynku consumer finance.

Co wiemy o przyszłości? Jak pisać strategię rozwoju firm na kolejne lata? Dyskusję „Zacznij myśleć o przyszłości – trendy które zmieniają biznes” (1 grudnia o godz. 16:25) poprowadzi Ilona Łopuska, Head of Customer Value w BNP Paribas Cardif w Polsce. Do debaty zorganizowanej wspólnie przez BNP Paribas Cardif i Blue Media zaproszeni zostali:

  • Piotr Frankowski, Head of Customer Advisory, SAS Institute
  • Katarzyna Pawłowicz Product Director, Poland Go To Market, Visa CEE
  • Krzysztof Pycia, Product Director, Blue Media

Zapraszamy do udziału w Kongresie!

Szczegółowy program KCF i rejestracja dostępne są na stronie organizatora.