BEZPIECZNE M

Nowe ubezpieczenie domu i mieszkania już dostępne w Banku BNP Paribas

Ubezpieczenie nieruchomości "Bezpieczne M" chroniące od wszystkich ryzyk, już dostępne w Banku BNP Paribas

7 listopada 2022 r.

W październiku br. Bank BNP Paribas wprowadził do oferty nowoczesne i kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości i ruchomości domowych - „Bezpieczne M” chroniące od wszystkich ryzyk już w podstawowym wariancie ochrony. Uzupełnieniem wybranych pakietów jest także opcja Home Assistance, czyli domowych napraw 24/7 i opieki zdrowotnej dla najbliższych oraz ochrona odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym działająca w Polsce oraz na całym świecie. Ubezpieczenie jest dostępne dla nowych i obecnych Klientów banku. Ciekawym udogodnieniem jest miesięczna forma płatności składki ubezpieczeniowej, którą można opłacić  m.in. z konta lub karty kredytowej w Banku BNP Paribas. Ubezpieczycielem jest BNP Paribas Cardif w Polsce.

Ubezpieczenie „Bezpieczne M” to kompleksowe zabezpieczenie domu lub mieszkania razem z wyposażeniem, oferowane w formule ochrony od wszystkich ryzyk (All Risk), z uwzględnieniem wyłączeń wskazanych w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Dodatkowo dostępne jest także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym  chroniące właściciela polisy oraz członków jego rodziny w Polsce lub na całym świecie (w zależności od pakietu). Klient może również wybrać pakiet z ochroną Home Assistance obejmującą wizyty specjalistów w przypadku domowych awarii, a nawet pokrywającą koszty wizyt lekarskich dla domowników nieruchomości objętej ochroną. BNP Paribas Cardif w Polsce oferuje ubezpieczenie nieruchomości nawet do 5 mln zł. Ponadto niezależnie od kwoty odszkodowania suma ubezpieczenia pozostaje cały czas taka sama, jak w chwili zakupu polisy. Złożenie wniosku o ubezpieczenie jest proste i odbywa się w każdym oddziale Banku. Ochrona rozpoczyna się po opłaceniu pierwszej raty składki.

Bezpieczne M to produkt kompleksowo chroniący nieruchomość i domowników. Wyróżnikiem tego ubezpieczenia jest zabezpieczenie „All Risk” w każdym, nawet podstawowym wariancie, a także dostępne w szerszym pakiecie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, chroniące na całym świecie. Chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa jak największej grupie Klientów, dlatego nie wiążemy ochrony z żadnym produktem bankowym – mówi Zuzanna Świętorzecka, Dyrektorka Departamentu Obsługi Partnerów i Bankowości Ubezpieczeniowej PF w Banku BNP Paribas.

Polisa „Bezpieczne M” doskonale uzupełnia ekosystem ubezpieczeń oferowanych przez Bank BNP Paribas. Ubezpieczenie zapewnia szeroki pakiet ochronny pozwalający w pełni zabezpieczyć mieszkanie lub dom przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Klienci będą mogli wybrać jeden z pięciu pakietów według swoich preferencji – mówi Tomasz Byczyński, Członek Zarządu BNP Paribas Cardif w Polsce.

Pakiety „Bezpieczne M” pozwalają na ochronę domu, mieszkania, a także sprzętów i wyposażenia zgromadzonych nie tylko w mieszkaniu lub domu, ale także poza nim. Przykładowo ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za kradzież sprzętu elektronicznego z samochodu zaparkowanego poza posesją czy uszkodzenie sprzętu domowego i mebli w trakcie przeprowadzki. Ubezpieczyciel chroni także inne wartościowe sprzęty, na przykład pompę ciepła czy instalacje fotowoltaiczne zainstalowane na terenie ubezpieczonej nieruchomości. Szczegółowe zasady ochrony, zakres i wyłączenia znajdują się w ogólnych warunkach ubezpieczenia dostępnych na stronie Banku BNP Paribas.

A NA WAKACJACH SKUP SIĘ TYLKO NA RELAKSIE

Dowiedz się jak Bezpieczne M chroni Twój dom i mieszkanie.

POZNAJ BEZPIECZNE M