O Nas

BNP Paribas Cardif działa w ponad 30 krajach w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej

BNP Paribas Cardif na świecie

Działalność rozpoczęliśmy 50 lat temu we Francji. Od tego momentu dynamicznie rozwijamy się i rozszerzamy obecność na międzynarodową skalę. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach w Europie, Azji oraz Ameryce Łacińskiej.

 

Globalny zasięg pozwolił nam na wypracowanie bardzo skutecznego podejścia do biznesu, jakim jest śledzenie pojawiających się lokalnych trendów, kreowanie nowych rozwiązań dostosowanych do danego rynku oraz rozwijanie tych produktów, które w określonych warunkach odpowiadają na potrzeby klientów. Wśród nich znajdują się polisy na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia dla firm oraz rozwiązania inwestycyjne. W BNP Paribas Cardif stawiamy na innowacje i rozwój technologiczny, co pozwala na dostarczanie nowoczesnych, a przede wszystkim dopasowanych do oczekiwań klientów rozwiązań ubezpieczeniowych.

Wszystkie te działania są możliwe dzięki rozbudowanej sieci 500 partnerów z różnych sektorów gospodarki, takich jak banki, instytucje finansowe, producenci samochodów, firmy telekomunikacyjne, duże sieci handlowe, a także brokerzy i towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Rozwiązania tworzone wspólnie z naszymi partnerami są następnie sprzedawane ich klientom.

Jako część Grupy BNP Paribas, czerpiemy korzyści z silnej pozycji finansowej i ekspertyzy grupy. To jeden z czynników, dzięki któremu możemy zapewnić swoim partnerom i klientom stabilność, zaufanie i profesjonalne podejście do obsługi ubezpieczeniowej.

Zapoznaj się z najnowszym raportem rocznym BNP Paribas Cardif, który przedstawia nasze osiągnięcia w 2022 roku, cele i strategię na przyszłość.

 

BNP Paribas Cardif na świecie mapa
 

Jesteśmy obecni w następujących krajach:

Algieria Argentyna Austria Belgia Brazylia
Bułgaria Chile Chiny Czechy Dania
Francja Hiszpania Holandia Japonia Kolumbia
Korea Płd. Luksemburg Meksyk Niemcy Norwegia
Peru Polska Portugalia Rumunia Słowacja
Szwecja Tajwan (Chiny) Turcja Ukraina Węgry
Włochy        


Więcej informacji na temat działalności BNP Paribas Cardif na świecie znajdziesz na stronie bnpparibascardif.com.

PRACA W BNPP CARDIF

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian

SPRAWDŹ OFERTY PRACY