Przejdź do komentarzy

O Nas

BNP Paribas Cardif działa w 33 krajach i ubezpiecza 100 milionów osób

BNP Paribas Cardif na świecie

BNP Paribas Cardif wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas.

Globalny specjalista w ubezpieczaniu ludzi i tego, co dla nich ważne.

Firma BNP Paribas Cardif powstała w 1973 roku we Francji i działa obecnie w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej, łącznie w 35 krajach. Ubezpiecza aż 100 milionów osób.

Zachowując szczególnie mocną pozycję na rynkach europejskim, azjatyckim i w Ameryce Łacińskiej (co obrazuje poniżej zamieszczona mapa) firma sukcesywnie poszerza swoje wpływy na pozostałych kontynentach.

Globalny zasięg BNP Paribas Cardif jest jednym z autorów sukcesu modelu biznesowego firmy. Obecność na różnych kontynentach i w różnych krajach, często o całkowicie innych potrzebach i możliwościach finansowych ich mieszkańców, pozwoliło na wypracowanie bardzo skutecznego podejścia do biznesu, jakim jest śledzenie pojawiających się lokalnych trendów, kreowanie nowych rozwiązań dostosowanych do danego rynku oraz rozwijanie tych produktów, które w określonych warunkach odpowiadają na potrzeby Klientów.

Wszystkie te działania są możliwe dzięki rozbudowanej sieci Partnerów odpowiedzialnych za różne sektory, m.in. banki, agencje kredytowe, producenci samochodów, operatorzy telekomunikacyjni, brokerzy i duże sieci detaliczne.

Z aktualnymi wynikami finansowymi BNP Paribas Cardif można zapoznać się w Raporcie Rocznym za rok 2021.

Więcej informacji na temat działalności BNP Paribas Cardif na świecie można znaleźć tutaj https://www.bnpparibascardif.com/en/

PRACA W CARDIF

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian

SPRAWDŹ OFERTY PRACY