O Nas

Poznaj BNP Paribas Cardif w Polsce

25 lat BNP Paribas Cardif w Polsce

Już od 25 lat z sukcesem działamy na polskim rynku i oferujemy nasze ubezpieczenia dzięki ścisłej współpracy z partnerami: bankami, sieciami handlowymi, firmami ecommerce i przedsiębiorstwami z sektora automotive. Wchodzimy w skład jednej z największych międzynarodowych instytucji finansowych na świecie – Grupy BNP Paribas. W Polsce jesteśmy obecni jako dwie spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. i Cardif - Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce.

Ubezpieczyciel zmieniającego się świata

W zmieniającym się świecie, w którym rodzą się nowe potrzeby i style życia, naszą misją jest sprawienie, aby ubezpieczenia były bardziej dostępne i pozwalały naszym klientom spokojnie planować przyszłość i realizować marzenia. Chcemy, aby nasze ubezpieczenia były nowoczesne, przyjazne, proste i towarzyszyły klientom na każdym etapie ich życia.  

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika misja

Żeby sprostać tym wyzwaniom korzystamy zarówno z dogłębnej wiedzy na temat klientów, ich stylu życia oraz potrzeb dotyczących ochrony ubezpieczeniowej, jak i z umiejętności przewidywania nadchodzących zmian oraz innowacyjnego podejścia do ubezpieczeń. Dzięki temu możemy efektywnie udoskonalać i rozwijać produkty, które wychodzą naprzeciw zmianom – tym postępującym i nadchodzącym.

Oferujemy ubezpieczenia, dzięki którym klienci lub ich najbliżsi otrzymują wsparcie w spłacie kredytu lub pożyczki gotówkowej. W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia dla klientów dealerów samochodowych i firm leasingowych, ubezpieczenia nieruchomości, NNW i wiele innych. Dowiedz się więcej o naszych ubezpieczeniach.

Partner ubezpieczeniowy

Posiadamy wyjątkowy model biznesowy oparty na partnerstwie – współtworzymy rozwiązania wraz z partnerami-dystrybutorami w różnych sektorach, którzy następnie sprzedają te produkty swoim klientom. Pracujemy z bankami, instytucjami finansowanymi, przedsiębiorstwami z branży automotive, operatorami telekomunikacyjnymi, sieciami handlowymi i firmami ecommerce. Wspieramy naszych partnerów w ich ekspansji i transformacji.

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika partnerzy

Pionier na rynku bancassuarnce

Jesteśmy prekursorami bancassurance w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie i ogromną wiedzę związaną ze wszystkimi aspektami tego rynku: od strony produktowej, dystrybucyjnej, marketingowej, a także szkoleniowej oraz operacyjnej. 

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy również inne nowatorskie rozwiązania, takie jak ubezpieczenie od straty finansowej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych (GAP), ubezpieczenie z tytułu utraty pracy i jesteśmy pionierem sprzedaży ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem telemarketingu.

#CardifSpirit

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian! BNP Paribas Cardif w Polsce to idealne miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy ubezpieczeń. Dzięki wzajemnej inspiracji naszych pracowników z całego świata, ciągle rozwijamy naszą ofertę. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BNP Paribas Cardif, obecnej w ponad 30 krajach świata. Od lat zajmujemy czołowe pozycje w rankingach światowych agencji ratingowych.

Praca z nami to także możliwość udziału w różnych inicjatywach pracowniczych i społecznych.  Od 2021 roku działamy w ramach grupy o nazwie "Kobiety zmieniające BNP Paribas", której misją jest pełne wykorzystanie potencjału kobiet i wspieranie różnorodności w organizacji. Inicjujemy i dołączamy do różnych projektów wolontariackich dzięki współpracy z Fundacją BNP Paribas.

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika Cardif Spirit

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Staramy się działać zgodnie z najlepszymi standardami obowiązującymi na polskim rynku finansowym. Dlatego przyjęliśmy i stosujemy Zasady Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF), którego jesteśmy członkiem. Raz w roku uczestniczymy w audycie etycznym prowadzonym przez Komisję Etyki ZPF, który sprawdza stosowanie się członków ZPF do Zasad Dobrych Praktyk. Otrzymaliśmy certyfikat, który potwierdza, że audyt etyczny przeprowadzony za rok 2023 zakończył się wynikiem pozytywnym.

Ponieważ zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk ZPF, nasi klienci mogą zgłosić swoją skargę, zażalenie lub wniosek w sprawie naruszenia przez nas tych zasad bezpośrednio do Komisji Etyki ZPF lub przez Rzecznika Etyki ZPF. Więcej informacji o celach, zasadach i sposobie funkcjonowania ZPF znajduje się na stronie zpf.pl.

BNP PARIBAS CARDIF NA ŚWIECIE

Działamy w ponad 30 krajach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRACA W BNPP CARDIF

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian

SPRAWDŹ OFERTY PRACY