Przejdź do komentarzy

O Nas

Dowiedz się o nas więcej

BNP Paribas Cardif w Polsce

BNP Paribas Cardif należy do jednej z największych międzynarodowych instytucji finansowych tj. Grupy BNP Paribas.

Na polskim rynku firma obecna jest od 1998r. jako Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. i Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce.

BNP Paribas Cardif jest prekursorem bancassurance w Polsce. Firma jako pierwsza wprowadziła również:

  •  ubezpieczenie GAP,
  •  ubezpieczenie z tytułu utraty pracy,
  •  sprzedaż ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem telemarketingu.

Grupa BNP Paribas Cardif, która obecnie działa w 35 krajach świata, może poszczycić się wyjątkowym modelem biznesowym. Podejście firmy do świadczenia usług ubezpieczeniowych najlepiej podsumowuje hasło naszej marki: Ubezpieczyciel zmieniającego się świata.

Skuteczność firmy oraz zaufanie do niej wynika z jednej strony z dogłębnej wiedzy na temat Klientów, ich stylu życia oraz potrzeb dotyczących ochrony. Z drugiej strony natomiast z umiejętności przewidywania nadchodzących zmian i innowacyjnego podejścia do ubezpieczeń.  Dzięki temu możliwy jest efektywny rozwój tych produktów, które odpowiadają przewidzianym, nadchodzącym zmianom.

Ekspert bancassurance
Jako prekursor i światowy lider rozwiązań bancassurance firma może poszczycić się współpracą z doświadczonymi specjalistami z ponad 30 krajów świata. Ponadto współpracuje z ponad 250. największymi bankami na zasadzie wspólnych przedsięwzięć, umów dystrybucyjnych lub długoterminowych umów wyłącznych.

Unikalne know-how
Wyjątkowość produktów BNP Paribas Cardif oparta jest na innowacyjnym podejściu do zarządzania firmą oraz wprowadzaniu nowych, nie stosowanych wcześniej, rozwiązań. Firma stworzyła unikalny system narzędzi marketingowych oraz informatycznych, a także uprościła i ujednoliciła procedury, co pozwoliło usprawnić pracę i zwiększyć efektywność.

Indywidualne podejście
BNP Paribas Cardif stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Firma dystrybuuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem sieci partnerów (banków, agencji  kredytowych, producentów samochodów, operatorów telekomunikacyjnych, brokerów ubezpieczeniowych, sprzedawców detalicznych itp.). Silne relacje z partnerami pozwalają skoncentrować się na różnych potrzebach Klientów. Jednak, aby to osiągnąć i móc skutecznie kreować nowe rozwiązania przystosowane do danego rynku, firma analizuje również lokalne trendy i identyfikuje nowe możliwości, łącząc wiedzę o Klientach z wiedzą ubezpieczeniową.

Silna i stabilna grupa finansowa
Grupa BNP Paribas Cardif istnieje na rynku już ponad 40 lat, zajmując jedne z najwyższych miejsc w rankingach światowych agencji ratingowych. Doceniają one wysoką wiarygodność finansową oraz długoterminową stabilność Grupy.

Praca w Cardif

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w BNP Paribas Cardif w Polsce oraz innych spółkach należących do Grupy BNP Paribas.

Czytaj dalej

Kontakt

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. / Cardif - Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce
pl. Piłsudskiego 2
00-073 Warszawa


Tel. +48 22 529 01 23
Email: cardif@cardif.pl

 

Kontakt dla prasy

Anna Kowalska
E-mail: press.cardif@cardif.pl