O Nas

Poznaj BNP Paribas Cardif w Polsce

25 lat BNP Paribas Cardif w Polsce

Już od 25 lat z sukcesem działamy na polskim rynku i oferujemy nasze ubezpieczenia dzięki ścisłej współpracy z partnerami: bankami, sieciami handlowymi, firmami ecommerce i przedsiębiorstwami z sektora automotive. Wchodzimy w skład jednej z największych międzynarodowych instytucji finansowych na świecie – Grupy BNP Paribas. W Polsce jesteśmy obecni jako dwie spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. i Cardif - Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce.

Ubezpieczyciel zmieniającego się świata

W zmieniającym się świecie, w którym rodzą się nowe potrzeby i style życia, naszą misją jest sprawienie, aby ubezpieczenia były bardziej dostępne i pozwalały naszym klientom spokojnie planować przyszłość i realizować marzenia. Chcemy, aby nasze ubezpieczenia były nowoczesne, przyjazne, proste i towarzyszyły klientom na każdym etapie ich życia.  

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika misja

Żeby sprostać tym wyzwaniom korzystamy zarówno z dogłębnej wiedzy na temat klientów, ich stylu życia oraz potrzeb dotyczących ochrony ubezpieczeniowej, jak i z umiejętności przewidywania nadchodzących zmian oraz innowacyjnego podejścia do ubezpieczeń. Dzięki temu możemy efektywnie udoskonalać i rozwijać produkty, które wychodzą naprzeciw zmianom – tym postępującym i nadchodzącym.

Oferujemy ubezpieczenia, dzięki którym klienci lub ich najbliżsi otrzymują wsparcie w spłacie kredytu lub pożyczki gotówkowej. W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia dla klientów dealerów samochodowych i firm leasingowych, ubezpieczenia nieruchomości, NNW i wiele innych. Dowiedz się więcej o naszych ubezpieczeniach.

Partner ubezpieczeniowy

Posiadamy wyjątkowy model biznesowy oparty na partnerstwie – współtworzymy rozwiązania wraz z partnerami-dystrybutorami w różnych sektorach, którzy następnie sprzedają te produkty swoim klientom. Pracujemy z bankami, instytucjami finansowanymi, przedsiębiorstwami z branży automotive, operatorami telekomunikacyjnymi, sieciami handlowymi i firmami ecommerce. Wspieramy naszych partnerów w ich ekspansji i transformacji.

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika partnerzy
 

Staramy się działać zgodnie z najlepszymi standardami obowiązującymi na polskim rynku finansowym. Dlatego przyjęliśmy i stosujemy Zasady Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, którego jesteśmy członkiem.

Pionier na rynku bancassuarnce

Jesteśmy prekursorami bancassurance w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie i ogromną wiedzę związaną ze wszystkimi aspektami tego rynku: od strony produktowej, dystrybucyjnej, marketingowej, a także szkoleniowej oraz operacyjnej. 

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy również inne nowatorskie rozwiązania, takie jak ubezpieczenie od straty finansowej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych (GAP), ubezpieczenie z tytułu utraty pracy i jesteśmy pionierem sprzedaży ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem telemarketingu.

#CardifSpirit

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian! BNP Paribas Cardif w Polsce to idealne miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy ubezpieczeń. Dzięki wzajemnej inspiracji naszych pracowników z całego świata, ciągle rozwijamy naszą ofertę. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BNP Paribas Cardif, obecnej w ponad 30 krajach świata. Od lat zajmujemy czołowe pozycje w rankingach światowych agencji ratingowych.

Praca z nami to także możliwość udziału w różnych inicjatywach pracowniczych i społecznych.  Od 2021 roku działamy w ramach grupy o nazwie "Kobiety zmieniające BNP Paribas", której misją jest pełne wykorzystanie potencjału kobiet i wspieranie różnorodności w organizacji. Inicjujemy i dołączamy do różnych projektów wolontariackich dzięki współpracy z Fundacją BNP Paribas.

BNP Paribas Cardif w Polsce grafika Cardif Spirit
 

BNP PARIBAS CARDIF NA ŚWIECIE

Działamy w ponad 30 krajach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRACA W BNPP CARDIF

Dołącz do naszego zespołu i bądź autorem pozytywnych zmian

SPRAWDŹ OFERTY PRACY