Raport Biznesowy 2022

Przeczytaj raport biznesowy BNP Paribas Cardif, który przedstawia nasze osiągnięcia w 2022 roku, cele i strategię na przyszłość.

Raport biznesowy BNP Paribas Cardif za rok 2022

22 maja 2023 roku

Poznaj najnowszy raport biznesowy BNP Paribas Cardif, który przedstawia nasze osiągnięcia w 2022 roku, cele i strategię na przyszłość.

Świat dynamicznie się zmienia, a my staramy się sprostać nowym potrzebom naszych partnerów i ich klientów. Dlatego w raporcie postanowiliśmy skoncentrować się na trzech filarach naszej strategii: wzroście, technologii i zrównoważonym rozwoju. Wierzymy, że te fundamenty są kluczem do dostarczania naszym partnerom i ich klientom jak najlepszych rozwiązań.

Odkryj naszą drogę wzrostu. Dowiedz się jak rośniemy w poszczególnych obszarach biznesowych i jak rozwijamy współpracę z naszymi partnerami. Zobaczysz jakie projekty i inicjatywy przyczyniły się do naszego sukcesu i jak zamierzamy rozwijać się w przyszłości.

Poznaj nasze innowacyjne podejście. Jako ubezpieczyciel zmieniającego się świata koncentrujemy się na wykorzystaniu technologii i innowacji, aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania naszym partnerom i ich klientom. Z raportu dowiesz się jak nowe technologie pomagają nam poprawiać doświadczenie klienta i zwiększać efektywność naszych procesów. Poznasz też inteligentny system analizy danych wdrożony przez BNP Paribas Cardif w Polsce, pozwaljący partnerom na bieżący dostęp do kluczowych informacji na temat ich klientów.

Zrównoważony rozwój dla lepszej przyszłości. Jesteśmy zaangażowani w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju społecznego i ekologicznego. W raporcie opisujemy nasze inicjatywy związane z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Przeczytaj Business Report 2022 BNP Paribas Cardif aby dowiedzieć się jak wraz z naszymi partnerami kształtujemy przyszłość tworząc ubezpieczenia dostępne dla jak najszerszego grona klientów.