WSPÓŁPRACUJEMY Z FUNDACJĄ "KRWINKA"

Wspólnie z naszymi Klientami wspieramy Fundację dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka"

Współpracujemy z Fundacją dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka"

27 maja 2024 r.

Każdy głos Klienta jest dla nas cenny. Dlatego od kwietnia za każdą wypełnioną ankietę satysfakcji przekazujemy 10 zł łódzkiej Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”. 

Chcemy w ten sposób zachęcić Klientów do wyrażania opinii o naszych produktach i usługach. Jednocześnie jako firma odpowiedzialna społecznie, dajemy im możliwość wsparcia ważnej i potrzebnej organizacji. To od naszych Klientów zależy jaką kwotę co miesiąc przekażemy dla podopiecznych „Krwinki”. Mamy nadzieję, że współpraca z Fundacją będzie się rozwijać dzięki wsparciu Klientów korzystających z naszych ubezpieczeń – wyjaśnia Adam Paprocki, Starszy Ekspert ds. Doświadczeń Klienta i Rzecznik Klienta w BNP Paribas Cardif
Współpraca naszej fundacji, a szerzej całego trzeciego sektora, z firmami z branży finansowej ma duże znaczenie. Taka synergia umożliwia nam skuteczniejsze działanie na rzecz naszej misji, jaką jest kompleksowe wsparcie dzieci chorych onkologicznie i hematologicznie oraz ich rodzin. Warto również podkreślić, że partnerstwo z biznesem nie tylko przynosi korzyści materialne, ale także buduje niesamowicie istotną społeczną świadomość i mobilizuje do działania na rzecz wspólnego dobra – mówi Dominika Śliwińska, Dyrektorka Fundacji „Krwinka”.

Fundacja „Krwinka” jako organizacja pożytku publicznego wspiera dzieci onkologicznie i hematologicznie chore. Ma podopiecznych z różnych części kraju, ale jest najsilniej związana z Ośrodkiem Pediatrycznym im. Marii Konopnickiej CSK UM w Łodzi. Od 1995 roku Fundacja objęła opieką tysiące chorych dzieci i ich rodziny.

BNP Paribas Cardif współpracuje z Fundacją "Krwinka"


 

Bądź z nami na bieżąco

Więcej o nas dowiesz się śledząc profil BNP Paribas Cardif na LinkedIn

Obserwuj nas